Procept Consult

Infopäevade sari “PDCA (Plan-Do-Check-Act) mudeli rakendamine toiduohutuse juhtimissüsteemis“.

Eesti Toiduainetööstuse Liit ja Procept Consult OÜ korraldavad infopäevade sarja toidukäitlemisettevõtetele, et tutvustada protsessikeskset lähenemisviisi toiduohutuse juhtimissüsteemi planeerimisel, sisseseadmisel ning toimivuse hindamisel ja parendamisel. Infopäevade eesmärgiks on anda osalejatele praktiline ülevaade PDCA (Plan-Do-Check-Act/Planeeri-Teosta-Kontrolli-Tegutse) mudeli rakendamisest.

Käsitlus põhineb ennekõike standarditel FSSC 22000 (Food Safety System Certification) ja BRC Food (British Retail Consortium).

Infopäevad toimuvad veebiseminaridena ja kolmel korral:

Osaleda võib ühel või mitmel (sh kõigil kolmel) seminaril. Osaleda võib ka üksikutes huvipakkuvates moodulites. Palume registreerida igale seminarile eraldi, üks osaleja korraga. Juhised seminariga liitumise kohta saadame osalejatele mõni päev enne toimumist. Seminar on järelvaadatav!

Lektoriks on Erki Kippasto, MSc toiduteadus, Lean 6-sigma Master Black Belt. Enam kui 10-aastase konsultandi karjääri jooksul on Erki abi kasutanud enamik Eestis sertifitseeritud toidutööstusi ning omab hulgaliselt praktilisi kogemusi ja tööriistu toiduohutuse standardi nõuete efektiivseks rakendamiseks.

Täpsem info ja registreerumine https://toiduteave.ee/infopaevad/

Infopäevadest võivad osa võtta kõik valdkonnas tegutsevad või sellest huvitatud isikud. Osalemine on tasuta, kui ettevõtte vähese tähtsusega abi määr ei ole ületatud.

Veebiseminaril on rida eeliseid:
• saab osaleda vahetumalt, näeb ja kuuleb esinejat lähemalt ning on hea keskenduda
• võimalus on jooksvalt vestlusaknasse kirjutades või ka häälega küsimusi esitada
• saab hästi omaette süveneda, mõtiskleda
• saab luua endale meelepärase ja hubase õhkkonna
• säästab kohaletulekuga paratamatult kaasnevat lisaaega ja raha
• juhul, kui elu- või töörütmi tõttu ei saa reaalajas osaleda, võib seminari sobival ajahetkel järgi vaadata ja edastada tekkinud küsimused hiljem
• hea võimalus osaleda ka Eesti kaugematest kohtadest
• võimaldab 2+2 reeglist kinnipidamist, hoiad enda ja oma lähedaste tervist!