Procept Consult

Lean ja 6 sigma rakendamise eesmärgiks on parendada produktiivsust, võimekust ning toodete/teenuste kvaliteeti, vähendades raiskamist ja tõrkeid. Lean ja 6 sigma juhtimissüsteemi lahutamatu osa on mõtteviis, mis on orienteeritud pidevale parendamisele ning 6 sigma on meetod rakendatud meetmete tõhususe hindamiseks läbi variatsiooni analüüsi. Lean Six Sigma projekti tüübid võib jagada viide kategooriasse

Kiirprojektid – Quick win

DMAIC protsess

Protsesside arendamine

Protsessi transformatsioon.

Mõõdikute rakendamine

Meie serfititseeritud lean 6 sigma master black belt konsultant pakub nõustamist ja praktilisi sisekoolitusi erinevate lean tööriistade ja six sigma mõõdikute rakendamisel.

Kui soovite oma ettevõttes suurendada produktiivsust ning kvaliteedi stabiilsust ja vajate seejuures professionaalset tuge Lean 6 sigma Master Black Belti poolt, võtke meiega julgesti ühendust. Oleme meelsasti valmis vastama Teie küsimustele ning ühiselt leiame Teile sobivaima lahenduse.

Järgnevalt on esitatud loetelu meie Lean projektides enim kasutatavatest tööriistadest, mille rakendamine tagab ettevõttele edu:

Lean projektide planeerimisel ja ellu viimisel lähtume alati DMAIC või PDCA (Plan-do-Check-Act) etappidest, see aitab vältida projektis ennatlikke ja ekslikke järeldusi. Mitmed meie ettevõtte abi kasutanud ettevõtted on tänaseks jõudnud oma tegevusvaldkonna parimate ettevõtete hulka.